Pamiętnik Czarnego Noska z oprac. BR GREG

Pamiętnik Czarnego Noska z oprac. BR GREG

Janina Porazińska

  • Liczba stron: 96
  • wydawca: Greg
  • Numer katalogowy: 2147197
  • Dostępność: 2 - 4 dni

Poleć znajomym:

Cena: 14,34

Wydanie Pamiętnika Czarnego Noska kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - pewniak na teście, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.
Czarny Nosek to sympatyczny pluszowy miś, którego właścicielką jest mała dziewczynka - Małgosia. Miś jest ciekawski, wesoły i przyjaźnie nastawiony do wszystkich. Razem z Małgosią poznaje miejskie życie, ale prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy gubi się i trafia na wieś, do prawdziwego dzikiego lasu, a potem w góry. Nowe znajomości, nowe miejsca, tyle nowych doświadczeń... Wybierzcie się i Wy w podróż po Polsce z Czarnym Noskiem, a na pewno nie będziecie się nudzić!
Ponadczasowa, znana wielu pokoleniom książka Janiny Porazińskiej po raz pierwszy w wydaniu lekturowym z opracowaniem! Uczeń znajdzie tu opisy bohaterów, streszczenie akcji, wyjaśnienie problematyki, plan wydarzeń - a wszystko prostym językiem, zrozumiałym dla najmłodszych uczniów.
Zapraszamy do lektury!

Podobne książki
Motive - Deutsch Neu 3 ćw. ZPiR WSiP

Motive - Deutsch Neu 3 ćw. ZPiR WSiP

A Court of Thorns and Roses

A Court of Thorns and Roses

Ćwiczenia laboratoryjne z przedmiotu ratownictwo górnicze

Ćwiczenia laboratoryjne z przedmiotu ratownictwo górnicze