książki sensacyjne -

Grób w górach cz. II

Hans Rosenfeldt Michael Hjorth

Trzecia część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw. Jesień w górach. Dwie przyjaciółki wędrują szlakiem Trójkąta... więcej »

Cena: 25,90
 Grób w górach cz. II

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet cz. II

Stieg Larsson

Pewnego wrześniowego dnia w 1966 roku szesnastoletnia Harriet Vanger znika jak kamień w wodę. Prawie czterdzieści lat później Mikael Blomkvist otrzymuje nietypowe zlecenie od... więcej »

Cena: 25,90
 Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet cz. II

(Nie)potrzebni

Ogdowski Marcin

Misja ISAF w Afganistanie dobiega końca, a wraz z nią kilkunastoletnie zaangażowanie Wojska Polskiego w konflikty "na drugim końcu świata". Żołnierze wracają do domów, ale... więcej »

Cena: 31,40
(Nie)potrzebni

13 Minut

Sarah Pinborough

Byłam martwa przez 13 minut... teraz chcę wiedzieć, dlaczego. Nie pamiętam, jak trafiłam do lodowatej rzeki, ale wiem jedno: to nie był wypadek. Podobno przyjaciół trzeba... więcej »

Cena: 38,40
13 Minut

15 sierpnia

Kamiński Michał

Polska turystka ginie bez śladu podczas wakacji w Egipcie. W Polsce temperatura rośnie w związku z bezwzględną kampanią wyborczą, w trakcie której wybucha afera podsłuchowa więcej »

Cena: 25,20
15 sierpnia

1980

Peace David

Yorkshire żyje w panicznym strachu przed Rozpruwaczem, który dopadł już swoją trzynastą ofiarę. Zastępca komendanta policji, Peter Hunter, za wszelką cenę chcę rozwiązać... więcej »

Cena: 35,90
1980