książki sensacyjne -

Grób w górach cz. II

Hans Rosenfeldt Michael Hjorth

Trzecia część cyklu kryminalnego z Sebastianem Bergmanem, policyjnym psychologiem i ekspertem od seryjnych morderstw. Jesień w górach. Dwie przyjaciółki wędrują szlakiem Trójkąta... więcej »

Cena: 25,90
 Grób w górach cz. II

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet cz. II

Stieg Larsson

Pewnego wrześniowego dnia w 1966 roku szesnastoletnia Harriet Vanger znika jak kamień w wodę. Prawie czterdzieści lat później Mikael Blomkvist otrzymuje nietypowe zlecenie od... więcej »

Cena: 25,90
 Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet cz. II

(Nie)potrzebni

Ogdowski Marcin

Misja ISAF w Afganistanie dobiega końca, a wraz z nią kilkunastoletnie zaangażowanie Wojska Polskiego w konflikty "na drugim końcu świata". Żołnierze wracają do domów, ale... więcej »

Cena: 31,40
(Nie)potrzebni

13 Minut

Sarah Pinborough

Byłam martwa przez 13 minut... teraz chcę wiedzieć, dlaczego. Nie pamiętam, jak trafiłam do lodowatej rzeki, ale wiem jedno: to nie był wypadek. Podobno przyjaciół trzeba... więcej »

Cena: 37,80
13 Minut

15 sierpnia

Kamiński Michał

Polska turystka ginie bez śladu podczas wakacji w Egipcie. W Polsce temperatura rośnie w związku z bezwzględną kampanią wyborczą, w trakcie której wybucha afera podsłuchowa więcej »

Cena: 25,20
15 sierpnia

2012 Gniew ojca tom 2 Dzieci Boga

Meszko Tadeusz

Drugi tom thrillera Tadeusza Meszki. Na dacie 21 grudnia 2012 roku kończy się kalendarz Majów. Do przewidywanej daty końca świata zostało 5 miesięcy. Daniel Bates... więcej »

Cena: 31,40
2012 Gniew ojca tom 2 Dzieci Boga