książki sensacyjne -

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet cz. II

Stieg Larsson

Pewnego wrześniowego dnia w 1966 roku szesnastoletnia Harriet Vanger znika jak kamień w wodę. Prawie czterdzieści lat później Mikael Blomkvist otrzymuje nietypowe zlecenie od... więcej »

Cena: 25,90
 Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet cz. II

"W" jak morderstwo

Gacek Katarzyna

Kryminalne perypetie sympatycznej pani weterynarz Magda, klasyczna kura domowa, pewnego wieczoru znajduje dowód na zdradę męża oraz obce zwłoki. Okazuje się jednak, że nie... więcej »

Cena: 40,50
"W" jak morderstwo

(Nie)potrzebni

Ogdowski Marcin

Misja ISAF w Afganistanie dobiega końca, a wraz z nią kilkunastoletnie zaangażowanie Wojska Polskiego w konflikty "na drugim końcu świata". Żołnierze wracają do domów, ale... więcej »

Cena: 31,40
(Nie)potrzebni

(Nie)sława

Magiera Kasia

W Krakowie właśnie rozpoczyna się coroczny zjazd celebrytów. Zaproszeni na niego zostali wszyscy ludzie z pierwszych stron plotkarskich gazet. Przybyli, aby pysznie się bawić więcej »

Cena: 37,80
(Nie)sława

13 Minut

Sarah Pinborough

Byłam martwa przez 13 minut... teraz chcę wiedzieć, dlaczego. Nie pamiętam, jak trafiłam do lodowatej rzeki, ale wiem jedno: to nie był wypadek. Podobno przyjaciół trzeba... więcej »

Cena: 35,90
13 Minut

15 sierpnia

Kamiński Michał

Polska turystka ginie bez śladu podczas wakacji w Egipcie. W Polsce temperatura rośnie w związku z bezwzględną kampanią wyborczą, w trakcie której wybucha afera podsłuchowa więcej »

Cena: 25,20
15 sierpnia