sztuka -

"Duże dzieło sztuki". Sztuka Instalacji - autentyzm, zachowanie

Monika Jadzińska

Czy dzieło, w którym wymienia się niektóre lub wszystkie `oryginalne` elementy, jest jeszcze tym samym dziełem? Kto ma prawo to robić i jak? Jak traktować replikę, rekonstrukcję... więcej »

Cena: 39,86
"Duże dzieło sztuki". Sztuka Instalacji - autentyzm, zachowanie, konserwacja

"Francuski wiek" i obrazy rokoka w świetle...

Agnieszka Rosales-Rodriguez

Niniejsza książka to synteza ujmująca rozmaite lektury rokokowego malarstwa w Europie z perspektywy XIX w., która łączy refleksję nad kulturą, historią smaku, dziejami myśli... więcej »

Cena: 54,50
"Francuski wiek" i obrazy rokoka w świetle...

"obecny. Tribute to Andrzej Zaucha"

Kuba Badach

Album Kuby Badacha "Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha" trafi do sprzedaży w piątek 24 kwietnia. Wydawcami książki z płytą są Agora i Big Bem Agencja Artystyczna. Na krążku... więcej »

Cena: 31,50
"obecny. Tribute to Andrzej Zaucha"

( Prawdziwa!) Historia sztuki

Coissard Sylvain Lemoine Alexis

Książka o wielkich dziełach malarskich. Jak powstały " Pokój " van Gogh'a, "Krzyk" Munka czy " Mona Lisa" Leonardo da Vinci? Popatrz na " prawdziwą " historię - żart o powstaniu... więcej »

Cena: 26,10
( Prawdziwa!) Historia sztuki

(Nie)chciana tożsamość

Zamieszczone w książce artykuły, mimo iż reprezentują różne dziedziny humanistycznej wiedzy, doskonale ze sobą korespondują i wzajemnie się uzupełniają. Daleko jednak tej... więcej »

Cena: 37,50
(Nie)chciana tożsamość

10 lat emocji. Kino polskie 2005-2015

Orliński Wojciech

Pamiętam, jak ci, co znali dokonania polskiej szkoły filmowej czy kina moralnego niepokoju, jeszcze dziesięć lat temu załamywali ręce z rozpaczy: w roku 2005 na wszystkie polskie... więcej »

Cena: 63,-
10 lat emocji. Kino polskie 2005-2015