literatura piękna -

!Madre Mia!

Żak Dorota

Roczny wyjazd do Madrytu w ramach Bardzo Ważnego Projektu? Świetna przygoda! Ale co z chłopakiem, rodziną, przyjaciółmi i dobrze znanym, bezpiecznym światem? Autorka !Madre mia!... więcej »

Cena: 32,70
!Madre Mia!

"Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza. Autografy i edycje

Winek Teresa

Zgromadzony w książce "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza. Autografy i edycje" materiał oraz przeprowadzone analizy są znaczącym przyczynkiem do historii polskiego edytorstwa naukowego więcej »

Cena: 40,40
"Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza. Autografy i edycje

(Nie)doskonała dziewczyna

Lucy-Anne Holmes

Sarah Sargeant ma trzydzieści lat i świat u swoich stóp. Znalazła w końcu mężczyznę swoich marzeń, Simona. Jej kariera aktorska nabiera rozpędu, wkrótce ma zagrać w Hollywood... więcej »

Cena: 30,50
(Nie)doskonała dziewczyna

(Po)między

Mirosława Piaskowska-Majzel

(Po)między to - obok Portretów prowincjonalno-gminnych i Ulicy Golgoty - kolejna propozycja poetycka Mirosławy Piaskowskiej-Majzel. Tym razem autorka wprowadza czytelnika w świat... więcej »

Cena: 20,10
(Po)między

... do światła czy donikąd

Lachewicz Wiesław

Wiesław Lachiewicz (1941), urodzony w Torczynie na Wołyniu, lata młodzieńcze przeżył wśród nadbużańskich uroczysk i barwnych pejzaży Roztocza. W 1964 r. ukończył zootechnikę... więcej »

Cena: 22,80
... do światła czy donikąd

08/15 w partii

Kirst Hans Hellmut

Tak rodził się nazizm! Rok 1933, Hitler dochodzi do władzy. Niemcy mają się dopiero przekonać, jakie będą tego konsekwencje... 08/15 to najsłynniejszy cykl powieści obejmujący... więcej »

Cena: 31,50
08/15 w partii