fantastyka -

"Fałszywa Trójca. Część I Trylogii"

Marcin Buczyński

Fałszywa Trójca oferuje czytelnikom przyzwyczajonym do wyjątkowości fantastyki pełne ekscytującej mocy pojedynki magów oraz mrożące krew w żyłach starcia z potworami. Autor... więcej »

Cena: 26,90
"Fałszywa Trójca. Część I Trylogii"

2049

Cichowski Rafał

Wyobraź sobie, że już nigdy nie musisz się martwić o pieniądze. Twoja praca jest czystą przyjemnością, a twoje życie niekończącym się pasmem sukcesów. Mieszkasz w... więcej »

Cena: 26,10
2049

2586 kroków

Pilipiuk Andrzej

I znowu odliczamy 2586 kroków... Tylko tyle. I aż tyle. Opowiadanie po opowiadaniu. To już V wydanie antologii, w nowej okładce, bez Wędrowycza, za to ze znakiem firmowym Pilipiuka... więcej »

Cena: 35,90
2586 kroków

451 stopni Fahrenheita

Ray Bradbury

Przerażająco prorocza powieść o przyszłości w świecie postliterackim... Guy Montag jest strażakiem. Jego praca polega na niszczeniu najbardziej zakazanego ze wszystkich dóbr więcej »

Cena: 26,10
451 stopni Fahrenheita

Achaja tom 3

Ziemiański Andrzej

Cesarstwo Luan atakowane jest przez królestwo Troy i armię niewielkiego Arkach. Wydawałoby się, że z oddziałami tego ostatniego rozprawi się bardzo szybko. Nikt w Luan nie sądzi więcej »

Cena: 31,40
Achaja tom 3

Achaja Tom 5 Pomnik cesarzowej Achai

Ziemiański Andrzej

Powieść jest świeża i wciągająca, a od kolejnych stron nie sposób się wręcz oderwać. Ja zostałem kupiony w stu procentach, bez praktycznie żadnych zastrzeżeń. Taką... więcej »

Cena: 49,40
Achaja Tom 5 Pomnik cesarzowej Achai