Wyniki wyszukiwania: Chmielewska Iga

Las Pafnucego. Część 2

Joanna Chmielewska

Co to takiego ta jakaś poduszeczka, kołderka, lampa, co świeci, a na dodatek wazon i zapałki? Najtrudniejszą okazała się firanka. Kuna posunęła się nawet do doświadczeń... więcej »

Cena: 24,80Cena: 24,80
Las Pafnucego. Część 2

Adoracja Najświętszego Sakramentu źródłem wiary

Chmielewska Małgorzata Knabit Leon Ważny Tomasz

Adoracja to trwanie w ciszy, gdy tuż za ścianą świat aż dudni, to zatopienie w modlitwie kontemplacyjnej, gdy tuż za ścianą ryczą zgiełkiem reklam głośniki sklepów, tramwajów... więcej »

Cena: 14,83Cena: 14,83
Adoracja Najświętszego Sakramentu źródłem wiary

Poduszka w różowe słonie

Chmielewska Joanna M.

W na pozór uporządkowanym życiu trzydziestoletniej singielki Hanki nie ma miejsca na dziecko. Tak naprawdę nie ma w nim miejsca na żadne bliskie relacje, poza przyjaźnią z koleżanką... więcej »

Cena: 32,30Cena: 32,30
Poduszka w różowe słonie

W godzinie próby. Żołnierze podziemia niepodległościowego w Białostockiem...

Chmielewska Anna Drozdowska Jolanta Gogolewska Justyna

Album ukazuje losy żołnierzy formacji niepodległościowych działających po lipcu 1944 r. na Białostocczyźnie (AK-AKO-WiN oraz NOW-NSZ-NZW) za pomocą fotografii zachowanych w... więcej »

Cena: 44,10Cena: 44,10
W godzinie próby. Żołnierze podziemia niepodległościowego w Białostockiem po 1944 roku i ich losy

Chemia analityczna. analiza jakościowa kationów i anionów

Chmielewska-Bojarska Bożena

Chemia analityczna jest dziełem chemii zajmującym się ustalaniem składu jakościowego i ilościowego substancji i ich mieszanin. Chemię analityczną dzieli się na dwa działy: analizę jakościową oraz analizę ilościową. Frgament wstępu więcej »

Cena: 29,43Cena: 29,43
Chemia analityczna. analiza jakościowa kationów i anionów

Dobro jako choroba zakaźna

Chmielewska Małgorzata

Dobro jako choroba zakaźna to kontynuacja bestsellerowego Cerowania świata (2015) – dziennika prowadzonego przez siostrę Małgorzatę Chmielewską. Codzienne zapiski odkrywają... więcej »

Cena: 28,42Cena: 28,42
Dobro jako choroba zakaźna

Kłopot

Chmielewska Iwona

Autorska książka Iwony Chmielewskiej. Dziewczynka prasuje haftowany obrus, cenną pamiątkę po babci. Zamyśla się i na białym płótnie powstaje ślad spalonego żelazka. To prawdziwy... więcej »

Cena: 35,10Cena: 35,10
Kłopot

Kuala Lumpur Pascal Lajt

Chmielewska Zuzanna

Gdzie można poczuć się jak Sean Connery? Tradycja: chińska, indyjska czy malajska? Gdzie zjeść „Michaela Jacksona”? Kurtka, ale rękawami do przodu? Kuala Lumpur, czyli... więcej »

Cena: 24,20Cena: 24,20
Kuala Lumpur Pascal Lajt

Cztery Stronu Czasu

Iwona Chmielewska

Trzecia w Polsce książka dla dzieci znanej i nagradzanej na świecie autorki książek obrazkowych. Powstała najpierw w Korei, teraz mogą ją czytać i oglądać także dzieci polskie więcej »

Cena: 31,50Cena: 31,50
Cztery Stronu Czasu

Ręcznikowiec

Chmielewska Joanna M.

Opowieść o niezwykłej przyjaźni Alka i Ręcznikowca, który pewnego dnia zamieszkał u niego w łazience. Tajemniczy gość - baczny obserwator i uważny słuchacz - z czasem stał... więcej »

Cena: 26,90Cena: 26,90
Ręcznikowiec

Building Chemistry. Laboratory Exercises

A. Garbacz B. Chmielewska J. Kuziak L. Czarnecki P. Łukowski

Collaborative work under the chairmanship of Lech Czarnecki Translation from the Polish original by Jerzy Bogucki, Anna Król and Hanna Markiewicz Verified and edited by Bogumiła... więcej »

Cena: 23,30Cena: 23,30
Building Chemistry. Laboratory Exercises

Kropla Goryczy

Gizela Chmielewska

Na "Kroplę goryczy" składają się cztery opowieści o przedstawicielach kresowych rodów: Marii z Jordan-Rozwadowskich Górskiej, Michalinie z Woyniłłowiczów Horwattowej, rodzinie... więcej »

Cena: 30,60Cena: 30,60
Kropla Goryczy

Karminowy Szal

Joanna M. Chmielewska

Marysia, Marta i Magda. Zaprzyjaźniły się w dzieciństwie, lecz potem ich drogi rozeszły się. Przy grzanym winie w Piwnicy pod Liliowym Kapeluszem dorosłe już Maria, Marta i... więcej »

Cena: 31,40Cena: 31,40
Karminowy Szal

Obie

Bargielska Justyna Chmielewska Iwona

"Obie" to książka powstała w wyniku spotkania dwóch znakomitych i wyjątkowych autorek – poetki Justyny Bargielskiej i twórczyni książek obrazowych Iwony Chmielewskiej. To... więcej »

Cena: 36,-Cena: 36,-
Obie

Zbrodnia w efekcie

Chmielewska Joanna

W EFEKCIE doskonale zaostrzonych narzędzi ogrodowych. W EFEKCIE gąszczu odziedziczonej działki. W EFEKCIE szalejącego pędu bambusa. W EFEKCIE uczuć wzgardzonej wielbicielki więcej »

Cena: 37,80Cena: 37,80
Zbrodnia w efekcie