Tanie książki: do 50 zł

Problemy Readaptacji Skazanych I Pomoc W Ich Resocjalizacji

Magdalena Lubińska-bogacka

Problematyka reintegracji i readaptacji społecznej skazanych stanowi jeden z głównych obszarów badawczych współczesnej pedagogiki resocjalizacyjnej a w szczególności pedagogiki... więcej »

Cena: 26,64Cena: 26,64
Problemy Readaptacji Skazanych I Pomoc W Ich Resocjalizacji

Czarodziejski Most

Dorota Gellner

Jest takie miejsce jak ze snu, gdzie w jednej chwili wszystko potrafi stać się lepsze. To CZARODZIEJSKI MOST, gdzie w mgnieniu oka diabeł zmienia się w anioła a staruszkowie w... więcej »

Cena: 29,51Cena: 29,51
Czarodziejski Most

Wieczny Dwór Rycerze Pożyczonego Mroku Tom 2

Dave Rudden

Drugi tom opowieści o świecie żyjącego mroku, w którym czyha niewidzialny wróg. Fantasy pełne humoru! Dla miłośników Zwiadowców, Percy'ego Jacksona i Harry'ego Pottera!... więcej »

Cena: 34,45Cena: 34,45
Wieczny Dwór Rycerze Pożyczonego Mroku Tom 2

Ktoś Mnie Obserwuje

A.v. Geiger

Trzymający w napięciu thriller. Świat Tessy jest bardzo mały ‒ ogranicza się jedynie do jej pokoju. Dla dziewczyny, która cierpi na agorafobię jedynym kontaktem ze światem... więcej »

Cena: 37,41Cena: 37,41
Ktoś Mnie Obserwuje

Pełna Profeska Pamiętnik Zuzy Łobuzy Tom 9

Allice Pantermuller

Seria w stylu niezapomnianych Dzienników cwaniaczka i Hani Humorek. Przezabawne zapiski jedenastoletniej Zuzy, która przeżywa niezwykłe przygody. Znakomite połączenie narracji... więcej »

Cena: 32,47Cena: 32,47
Pełna Profeska Pamiętnik Zuzy Łobuzy Tom 9

Narzeczona Księcia

William Goldman

Nowe wydanie klasycznej powieści, która wyszła spod pióra znanego scenarzysty Wiliama Goldmana, w tłumaczeniu Pauliny Braiter. Awanturnicza powieść fantasy i romantyczna historia... więcej »

Cena: 37,41Cena: 37,41
Narzeczona Księcia

Kiedyś Cię Odnajdę

Małgorzata Rogala

Weronika w wieku dziewiętnastu lat przeżyła koszmar - jej matka została brutalnie zgwałcona i zamordowana we własnym mieszkaniu. Sprawcy nigdy nie odnaleziono, a policja umorzyła... więcej »

Cena: 34,45Cena: 34,45
Kiedyś Cię Odnajdę

Baśnik

Beata Majewska

Nigdy nie jest za późno, by szukać szczęścia. Trzydziestokilkuletnia Barbara mocno przeżywa niedawny rozwód. Nie poddaje się jednak i próbuje na nowo ułożyć sobie życie więcej »

Cena: 34,45Cena: 34,45
Baśnik

Szeptać

Hubert Fryc

Historia o Domu - własnym miejscu na świecieTrzydziestoletni Michał podczas porządków na strychu niszczejącej chałupy dziadków znajduje zgubiony w dzieciństwie skarb - kasety... więcej »

Cena: 34,45Cena: 34,45
Szeptać

Mój dom nad Odrą. Pamiętniki osadników Ziem Zach.

Beata Halicka (red.)

Kim byli osadnicy Ziem Zachodnich? Skąd przybyli i czy opuścili swoje rodzinne strony dobrowolnie? Co zastali w pierwszych powojennych latach na Polskim Dzikim Zachodzie i kiedy zaczęli... więcej »

Cena: 35,10Cena: 35,10
Mój dom nad Odrą. Pamiętniki osadników Ziem Zach.

Od projektu do konserwacji. Sztuka konserwacji zabytkowych kodeksów -...

Małgorzata Pronobis-Gajdzis

Książka jest formą dokumentacji wystawy habilitacyjnej prezentującej efekty działalności badawczej i konserwatorskiej autorki (Galeria „Forum”, Wydział Sztuk Pięknych UMK... więcej »

Cena: 33,20Cena: 33,20
Od projektu do konserwacji. Sztuka konserwacji zabytkowych kodeksów - woluminy, księgozbiory, biblioteki. Katalog wystawy habilitacyjnej Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Sztuk Pięknych, Galeria "Forum" 25 kwietnia-4 maja 2017

Crossing Borders: An Exploration of Educational Technology in the U.S....

Bronisław Siemieniecki Dorota Siemieniecka Kerry Rice Phil Kelly

The monograph has an original, interesting and correct structure that includes a comparative analysis of selected aspects of traditional education in the context of historical and modern... więcej »

Cena: 38,60Cena: 38,60
Crossing Borders: An Exploration of Educational Technology in the U.S. and Poland

Wyspy Północy. Dziennik z podróży

Rosik Mariusz

Spis treści: Zaproszenie /5 Pokój numer pięć. Wyspy Owcze /9 Komnaty nad wodami. Lofoty /31 Przystanek Kulusuk. Grenlandia /57 Ziemia i wiara mchem pokryte. Islandia /73 Miała... więcej »

Cena: 47,70Cena: 47,70
Wyspy Północy. Dziennik z podróży

Zła siostra

Carrington Sam

Terapeutka i pacjentka. Żadna nie jest tą, za którą się podaje… Stephanie Cousins boi się o życie. Psycholog Connie Summers chce jej pomóc pokonać lęk, ale nie zna prawdy... więcej »

Cena: 39,28Cena: 39,28
Zła siostra

Spalona żywcem

Squad

Pierwsze na świecie świadectwo ofi ary zbrodni honorowej Pokochała go pierwszą miłością. Myślała, że się z nią ożeni. Ale ukochany zniknął, a ona odkryła, że spodziewa... więcej »

Cena: 37,30Cena: 37,30
Spalona żywcem